Tanıtım Filmi

KARYER Isı Değiştiricileri - Akhisar Üretim Fabrikamızda çekimleri tamamlanan yeni tanıtım filmimiz sizlerle.
Tanıtım Filmimizi farklı dillerde izlemek ve diğer videolarımız için Karyer Youtube sayfasını ziyaret edin.

KARYER MCE 2022 Fuarına katıldı!

28 Haziran- 1Temmuz tarihlerinde İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleştirilen Mostra Convegno Expocomfort 2022 fuarına katıldık. Oldukça başarılı geçen bu fuarda, uzun süre sonra mevcut müşterilerimizle buluşup, potansiyel müşteriler ile tanışma imkânı edindik. Fuar süresince ısı pompası bataryalarımıza yoğun ilgi gösterilmiştir.

ISK-SODEX 2019 Fuarı

Karyer, 02-05 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen ISK-SODEX 2019 fuarına 180 m2 standıyla katıldı. Firmamız oldukça başarılı geçen bu fuarda, mevcut müşterileriyle buluşup, potansiyel müşterilere yeni ürünlerini tanıtma fırsatı buldu. Fuar süresince Şok Evaporatörleri, KA kondenserler, Soğuk oda evaporatörleri, Ticari tip kondenserler ve Endüstiryel tip kondenserler ilgi odağı oldu.

Climate World 2019 Fuarı

Karyer, Russia Climate Technologies'in en başarılı fuarlarından biri olan Climate World 2019 fuarına katıldı. Fuar 4 - 7 Mart 2019 tarihlerinde Moskova'da gerçekleşti. Bizim için, mevcut ve potansiyel müşterilerimizle tanışma fırsatı bulduğumuz başarılı bir fuardı.